תכשיטי אופנה – עשרה טרנדים לשנת 2010

השנה החדשה כמעט כאן ואיתה יגיעו טרנדים חדשים לתכשיטי אופנה לשנת 2010. טרנדים לתכשיטי אופנה לשנת 2010 ייקבעו על ידי גורמים רבים, אך הכתיבה מונחת על הקיר כדי לחזות מה יהיו מעצבי השוק לאופנה הקרובה שָׁנָה. עם זאת, בואו נסתכל על מה שלדעתנו יהיו ההנחיות להגדרת אופנה שיעצבו את השנה החדשה.

1. אופנה בינלאומית עם דגש על ייחודיות תרבותית. דחיפה לעבר שימוש בחומרים בעלי משמעות מקומית, הנושאים משקל תרבותי. שנת 2009 כללה מיקומים אקזוטיים ואופנה אתנית, הכוללת תכשיטים שבטים, חרוזים אפריקאים, תכשיטי חרוזי זרעים ועוד. לשנת 2010 צפו להתמקדות מקומית יותר שתציג חומרים וחרוזים משלכם.

2. 2010, בניגוד לשנת 2009 תשע יהיו בסימטריה ותיאום ביגוד ותכשיטים. לא עוד תחפש להפנות את תשומת הלב ליצירות התכשיטים הייחודיות שלך עם צבעים וצורות מפוארים, אך השימוש המתוחכם יותר בתכשיטים שלך הוא במגמה. נועז היה טוב, עכשיו נועז ומסוגנן הוא שם המשחק.

3. מחיר הזהב ממשיך לזנק. זה ימשיך להשפיע על טרנדים לייצור תכשיטים. פליז, כסף, עץ וחרוזים הולכים להשתלט על השדה בעוד הזהב נשאר בלתי משתלם להמונים. תכשיטים עם חרוזים וחפצים ייחודיים בהתאמה אישית יעזרו לאנשים לבטא את סגנונם האינדיבידואלי, תוך לא לגבות מס על משאבים כספיים מתוחים.

4. צבעים קרים יהיו טרנד האופנה החדש. חרוזי בר וצבעי גוון אדמה ישמשו מעט יותר במשורה, בעוד שחורים, לבנים, כחולים ואפורים יעזרו ליצור דימוי אופנתי של כוח, אוסף ויכולת. להתבלט עם צבע מתלקח כבר לא מגמה את המגמה בשנת 2010.

5. תכשיטים ייחודיים בעבודת יד ימשיכו להיות פופולריים ביותר. פופולרי מתמיד, בשנת 2010, בגלל הרצון להתבטא באמצעות יצירתיות ולא בזבזנות. מצפה שהאופנתי באמת ילבש תכשיטי חרוזים משלהם, החל משרשראות, תליונים ועד טבעות ולהקות.

6. חיפוש אחר משמעות יוביל קובעי אופנה לתכשיטים ליצור יצירות בעלות סמליות רבה יותר. בשנת 2010, לכל תכשיט של קופסת התכשיטים שלך צריך להיות סיפור לספר והיסטוריה לדבר עליה. לבישה סלקטיבית של תכשיטים סמליים תקבע את מגמת 2010 בצורה חזקה.

7. צמידים קטנים ובהירים ותליונים עדינים ישאו את היום. אולי יש לך תליון חרוזים להפליא, קטן וכמעט שאינו מורגש עד שתסתובב מעט והוא תופס את האור. תכשיטים מהסוג הזה יהיו כל הזעם, ומסיבה לשיחה רבות.

8. 2010 תהיה שנת המוצקים והפסים לאופנה. הדפסים עדיין ימשיכו להיות מקומם, אך לא יהיו נפוצים כמו שהלבוש המוצק ודוגמאות יחזרו לעת עתה כמנצחת אופנה.

9. עגילים תלויים, עם חרוזי זכוכית או פיסת מיקוד מרכזית יגדלו בפופולריות. 2010 תעסוק במיקוד ובמשמעות, והעגיל המשתלשל מספק נקודת נגד מושלמת למגמות אופנת הלבוש הפחות נועזות שייראו.

10. ייצור תכשיטי יצירה יהווה מגמה ללא תחרות לשנת 2010. עם הלחץ הפיננסי הגובר והקלה קטנה באופק, המשפחות יחזרו למה שחשוב והאופנה תשקף זאת. הערך של שיתוף שמחת היצירה יחד עם ילדים, יצירת זיכרונות ותכשיטים גדלים עוד יותר בפופולריות מאשר כיום.

ישנן כמה מאפיינים מרכזיים של השנה הקרובה שלדעתנו יעצבו בצורה הישירה ביותר את סגנונות התכשיטים הקרובים. יצרנו רשימה זו על בסיס ציפייה לכלכלה פיננסית איטית, תקשורת גלובלית מוגברת עם דגש על לאומיות תרבותית ואינסטינקט.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *