נישואים נעשים בגן עדן אך מתממשים על פני כדור הארץ. המאמץ שיש להפוך את החתונה לרומן גדול הוא אדיר. ישנם גורמים רבים המעורבים בהפיכת אירוע זה לבלתי נשכח. אבל הדבר החשוב ביותר שמשאיר השפעה יוצאת דופן על אנשים הוא מראה החתן והכלה וחוש הלבשה. אנשים באמת דואגים יותר איך הכלה נראית ומה היא הולכת ללבוש ביום ה- D שלה. כולם מדברים על אופנת הכלות והתכשיטים. לא רק המראה חשוב לאנשים אלא גם הכלה עצמה רוצה להתלבש הכי טוב ביום יום שלה כדי לחזר אחרי החתן שלה.

כל כלה רוצה להיראות יוצאת דופן ועם זאת האינדיבידואלית שלה ביום החשוב בחייה. היא רוצה להתלבש בתחכום, עטויה בשיזוף ורוצה להיראות אופנתית ועם זאת לווה ממה שמורשת המסורת של מורשת הודו. כדי לענות על כל דרישות ההבחנה האלה של הכלה, ניתן להשיג אריגי כלות באריגה של אלמנטים עכשוויים, אופנתיים ואופנתיים. בהזדמנות החיים החשובה, סארי כלות מבריקים עושים משחק מנצח. עם צבעים חמים, שטופי שמש, חגיגיים ולהבה, אוסף כלות משחק עם אדום, ורוד, מנטה, זהב, מג'נטה והרבה יותר. סארי כלה מעדיפות את הבדים כמו בנרסי, משי, ג'מנארס, זארי קוטה, קרפ ותאמינו לנו שאדום כתום שרוף לעולם לא יכול להשתבש עבור כלה.

סטיצ'ים של זרדוזי נמצאים בכדי להפוך את שמלות הכלה לאטרקטיביות יותר, נעשה שימוש בקשרים צרפתיים, נאקאשי, קשידקארי וקסאאב. לסרסי הכלה יש סגנון נדיר, תככים וזוהר עם תכונות מושכות כמו צבעים יוצאי דופן, הדפסים וסגנונות רקמה בלעדיים. מעוטרות בעיצובים יפים, משובצות רקמת פאייטים על בדים עשירים, סריות כלה יוצרות הרכבים עוצרי נשימה כשהם מתאימים לחולצות רקומות בכבדות. מנטרה בסגנון סארי לכלה לכלה תהיה אופנתית, עכשווית ומיועדת לאישה חכמה שלא איבדה את ההודיות שלה.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *