קטגוריות סגנון – מדריך נשים לעסקים לאופנה

נשים מקצועיות יכולות להישאר מלוטשות ומעודנות על ידי לבישת הבגדים הנכונים לאירועים העסקיים או החברתיים הנכונים. הלבוש נכון נותן אווירה של תחושת ביטחון ותחכום שאי אפשר להכחיש אותו ומתאים לכל אישה. להלן קטגוריות סגנון לאשת העסקים המקצועית המסבירות את הדרכים הטובות ביותר להתלבש לאירועים ואירועים שונים.

חליפת עסקים

הלבוש העסקי הוא קטגוריה בסגנון פורמלי המתייחס לפונקציות ואירועים עסקיים. לבוש עסקים רשמי הוא בדרך כלל חליפת חצאית (או מכנסיים) תואמת הכוללת ז'קט והרכב תחתון. ניתן ללבוש לבוש עסקים רשמי לנסיעות עסקים, מצגות ופגישות עסקיות, ארוחות עסקיות וראיונות. מומלץ מאוד לנשים לבחור חליפות בצבעי יסוד לערעור שמרני כגון שחור, נייבי או אפור.

עסקים מזדמנים

עסקים מזדמנים פחות רשמיים מהלבוש העסקי הרגיל וכוללים פריטים מעורבים. נשים יכולות לשלב ז'קט או בלייזר עם חצאית או תחתון מכנסיים (אך החלקים לא חייבים להיות גפרורים זהים). לבוש קז'ואל עסקי נהדר ללבוש עסקים יומיומי. ניתן ללבוש אותו גם לפגישות ואירועים פחות רשמיים או לארוחות עסקיות. לבוש מזדמן לעסקים נפוץ מאוד לרשתות ולאירועים חברתיים בשעות אחר הצהריים והערב.

אַגָבִי

הלבוש הקז'ואלי הוא הפחות פורמלי בתוך קטגוריות הסגנון והוא בעצם בגדים נינוחים. בלייזר/ז'קט אינו נדרש והוא כולל בדרך כלל אנסמבל עליון ותחתון. בגדי קז'ואל הם חאקים, ג'ינס ג'ינס כהה, מכנסיים קז'ואל, חולצות מכופתרות, קרדיגנים ומערכות מעטפת, סוודרים עם צווארון v, חולצות, חצאיות, גאוצ'ו קריירה, קאפרי וכו '. חשוב לשמור על מראה מלוטש בלבישת לחוצים ומסודרים. בגדים מזדמנים בסביבות עסקיות.

לבוש רשמי

Formal Wear היא שמלות מסיבה וערב רשמיות וארוכות. ניתן ללבוש אותם לאירועי עניבה שחורים, כדורים/סוורים או גיוס כספים. שמלות יכולות לכלול שמלות ארוכות או הרכבים עליונים וחצאית. לבוש רשמי יכול לנוע בצבעים שונים אך נפוץ בשחור ולבן. נשים רבות בוחרות להשתמש בצעיפים, צעיפים או פשמיניות לבגדיהם החיצוניים במקום מעילים לאירועים רשמיים.

חצי פורמלי / קוקטייל

הלבשה למחצה וקוקטייל הן שמלות מסיבה. הם בדרך כלל באורך הברך או קצרים יותר והם פחות רשמיים מאשר שמלות מסורתיות. הצבעים הבסיסיים ללבוש חצי רשמי וקוקטייל הם בדרך כלל שחורים. סגנונות השמלות הללו טרנדיים ואופנתיים בהשוואה ללבוש הפורמלי. נשים נוטות לאבזר יותר עם שמלות חצי פורמליות וקוקטיילות על ידי לבישת צמידים, שרשראות ותכשיטים אחרים כדי להאיר את התלבושות שלהן.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *