סקירת מוזיקה – Quick Change World מאת Ric Ocasek

Ric Ocaseks Quick Change World (1993) היא מהמוזיקה הטובה ביותר שלו אי פעם. זו אמירה מאוד משמעותית, כי ריק אואסאק יצר הרבה מוזיקה במהלך חייו – רובו מצוין. תקליטור זה הוא דוגמה מושלמת לכישרון מוזיקלי ייעודי, המוגדר על ידי הצורך לכאורה והאמיתי של האמן ליצור, אם להוקרה עממית ובין אם לאו. תמיד הופתעתי מאיכות עבודת הסולו של ריקס, ומהמחסור היחסי במשחק אוויר שהיא פגשה. חלק ניכר מהמוזיקה של להקת המכוניות עדיין מתנגנת, והעובדה שעבודת הסולו של ריק אוסקאס זכתה למשהו קצר, גרמה לי להיות מודע לדברים רבים, לא פחות מכך: הרדיו משאיר הרבה כדי לרצות, ותמיד יש. עוד סיבה לאהוב את האינטרנט.

לכן. מבחינת מר אוסקאס, מוזיקה פשוט מתרחשת, ולא רק שהתהליך הזה נמשך, גם מוזיקת ​​הרייקס גדלה, הולכת ומשתפרת יותר ויותר. בניגוד למוזיקאים מבוגרים רבים שמנסים לעשות קאמבק, ניתן לומר ללא ספק שריק אואסאק מעולם לא עזב אותנו, ובשביל בני המזל להיות זכאים לעובדה זו, אני אומר לרוץ, לא ללכת ולקבל את העולם המהיר בהקדם ככל האפשר. אני אתפלא אם עדיין לא עשית זאת.

זה מעולה להיות מעריץ של ריק אואסאק, כי אנחנו אף פעם לא מאוכזבים.

הרבה, אם לא כל המוזיקה של להקת המכוניות הייתה למעשה צליל של Ric Ocaseks, ולכן מאזינים חדשים רבים להרבה עבודות סולו של Rics לא מוצאים את שניהם, וניתן כמובן לסלוח להם. World Quick Change נשמע כמו אלבום חדש של קארס למי ששומע אותו בפעם הראשונה, וכמה אנשים שדיברתי איתם על התקליטור הסכימו, עם היוצא מן הכלל היחיד הוא שהקומפוזיציות מפותחות עוד יותר מהמוזיקה של The Cars. , אם דבר כזה אפשרי. שלא כמו עזיבות בוטות מסוימות שהתרחשו בדיסקים כמו Beatitude, ועוד כמה מיצירות הסולו שלו, נראה ש- QCW הוא חידוד ופיתוח בהצטיינות של המוזיקה האופיינית והחתימה של הדמות המוכשרת הזו, ריק אואסאק.

החל ברובה רובה (המועדף עלי), עם השירה הייחודית שלו, וצלילים מוסיקליים מפותחים (עבודת הגיטרה), ועד ל- Hopped Up המרשים (מכונית מכונית קיבלה מכונית אדומה אדומה … הוציאו אותה לרחובות, קח את זה לכוכבים … אני חוט חי אמיתי), תקליטור שינוי העולם המהיר ניתן להאזין במיוחד, ואסור לפספס אותו.

1. "התמונה הגדולה"

2. "אל תעזוב"

3. "זמנים קשים"

4. "קצת יותר קרוב"

5. "רובה ציד"

6. "התחושה חייבת להישאר"

7. "היא על"

8. "אני עדיין מאמין"

9. "בוא לחיות"

10. "עולם שינוי מהיר"

11. "מה שיש בטלוויזיה"

12. "קפץ"

13. "עזור לי למצוא את אמריקה"

עבודות סולו נוספות של ריק אוסקאס:

מזל טוב

1982 –

הצד הזה של גן העדן

1986 –

אזור כדור האש

1990 –

גצ'צ'רטיציץ

1996 –

הרגע הנכון הבא

1997 –

מטריד

1997 –

נסטרדיי

2005 –

——————–

בקר Ric Ocasek בדף Myspace שלו:

http://www.myspace.com/ricocasek

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *