סקירת מוזיקה: "מעולם לא חשבתי שאגיד את זה" מאת שליאה הוא שיר האהבה המושלם ליום האהבה

"אף פעם לא חשבתי שאגיד את זה" יצא לאקרנים ב -29 באוקטובר 2013, באתר של שלאה אהבה נפלה עלי אַלבּוֹם. נתקלתי בשיר בזמן שעבדתי על פרויקט ערבוב מוזיקה. שליא פרייזר, זמרת, כותבת שירים, פסנתרנית ומפיקה, מצאה את עצמה במקומות נהדרים בתעשיית המוזיקה. היא הצליחה להתחיל את התעשייה על ידי עבודה כמקורבת של ג'ימי ג'אם וטרי לואיס. אף על פי כן, קול השירה שלה הוא מהפנט באמת. קולה של שלאה מביא חיים למילות השיר של "Never Thinked I'm Say It", שהופך אותו לבלדת אהבה עוצמתית. שיר אהבה זה מסוגל למשוך את תנועותיו הפנימיות של כל מי שכבר חווה או נתפס כרגע ברגע של אהבה. זה הופך את "לעולם לא חשבתי שאגיד את זה" לשיר האהבה המושלם ליום האהבה.

לאחר שהאזנתי לשורה הראשונה של הפסוק הראשון של השיר הזה, הייתה לי תשומת הלב המלאה. כששמעתי את הפקה-מקהלה, הייתי מהופנט לגמרי מהשיר. השיר עושה עבודה מצוינת בחשיפת ההיבטים המתוקים והטובים ביותר ביכולות הווקאליות של שליאה. בעולם המוזיקה מפיקים, מהנדסים ומנהלים עובדים קשה כדי למצוא את בחירת השיר המושלמת שתציג אמן הקלטות בצורה הטובה ביותר. עבור שליאה, השיר הזה הוא זה! המילים, העיבוד הקולי והלחנת המוזיקה פועלים יחד כמו קסם. שירת הליווי רכה, ממוקמת בצורה מושלמת ומתואמת היטב מאחורי השירה המובילה של Sheléa. בנוסף, השיאים הקוליים של שלאה במהלך גשר השיר נעשו בשלמות.

על אהבה נפלה עלי אלבומה, שליאה נהנתה לעבוד עם הרבה מוזיקאים ומהנדסים בתעשייה, כולל סטיבי וונדר, בריאן מקנייט וטוני שפרד, מהנדס ומפיק ערבוב מקצועי שעבד עם קווינסי ג'ונס, ליונל ריצ'י, טייק 6, דיאנה רוס, וויטני יוסטון. , Boyz II Men, מנדי מור, מישל וויליאמס מ- Destiny's Child, רשת דיסני ורבים אחרים. האלבום הזה בהחלט פסקול ראוי לקולנוע ולטלוויזיה. בכל הנוגע לתעשיית המוזיקה, שליאה עשתה צדק עם עולם ה- R & B עם השיר "Never Thinked I'm Say It". היא אמנית מוכשרת מאוד עם קול רב פנים שבאמת אי אפשר לקשור אותו לשום ז'אנר ספציפי. שליאה מוכשרת מספיק כדי לשיר כל מה שחפץ לבה ונפשה. אף על פי כן, "אף פעם לא חשבתי שאגיד את זה" של Sheléa הוא בהחלט שיר הבחירה שלי ליום האהבה הקרוב.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *