סקירות רשת Numis – מיהו מייק מזאק?

שותפים מייסדים של נומיס

רשת Numis נוסדה על ידי קבוצה קטנה של בעלי חזון ומומחי שיווק. אם תעשו מחקר על מייק מזאק, איאן קורדל, כריסטופר קנט וג'ייק קרווורקיאן תגלו שהחברה הזו מובלת על ידי צוות מנוסה שאמור לפוצץ את החברה שלהם בחודשים הקרובים. לכריסטופר, איאן וג'ייק יש ניסיון רב שנים בפיתוח תוכניות פיצויים עם תאגיד הטכנולוגיה הבינלאומי למכירה ישירה. כשחקן מרכזי בווקסה ג'ייק קבורקיאן הוסיף כוח נוסף לקבוצה. הוא גם עובד עם רדיו של טמפה כמנחה ברשת החינוך לצרכנות. הם עוד חיזקו את הצוות שלהם על ידי הצטרפות למייק מייק, מומחה מידע מסחרי ברשת הקניות הביתיות באוסף מטבעות כסף וזהב נומיסמטי. ב -20 שנות מכירת הטלוויזיה שלו, מייק מכר מטבעות נומיסמטים בשווי של מעל 100 מיליון דולר. זו הייתה ההתחלה של רשת נומיס, אבל המשרד הביתי מלא כעת בעוד הרבה אנשים מסורים שמוכנים לעזור לך כמנהלת חדשה עם נומיס.

חנות מקוונת Numis

כמנהל כל אדם מוגדר עם חנות מקוונת המאפשרת כרטיס אשראי, סרטוני הדרכה רבים ודף לכידת לידים עם מגיב אוטומטי שיעניק לך מידע מוביל יותר על היתרונות של שיווק מטבעות כסף וזהב מדורגים. בחנות Numis יש מבחר גדל והולך של מטבעות כסף וזהב נומיסמטים מדורגים, תכשיטים וגבילי Forever. המטבעות הם תערובת של מטבעות חדשים וטכנים ישנים מרחבי העולם. אך מטבע הדגל של נומיס, והראשון שנשלח על ספינה אוטומטית, הוא נשר הכסף האמריקאי האמריקאי. אם אדם יבצע חיפוש אחר "ANACS MS70 American Silver Eagle" הוא ימצא שיש כמה חברות שונות שמוכרות מטבעות אלה במחירים שונים. בדרך כלל נמצאו מחירי מטבעות Numis בחנות המקוונת שלהם מתחת למחירים הקמעונאיים של התחרות שלהם על מטבעות מדורגים באופן דומה. המנהל מקבל הנחה סיטונאית על כל המטבעות שנרכשו באופן אישי.

איך להרוויח כסף באמצעות Numis

ישנן מספר דרכים שבהן מנהל יכול להרוויח הכנסה ברשת Numis. העמלות ניתנות על ההבדל במחיר המכירה הקמעונאית ובמחיר הסיטונאי של מטבעות שנמכרו מחנות Numis המקוונת שלהם. ישנם גם בונוסים שונים של מסלול מהיר ובונוסים מקודדים כאשר אדם עולה בסולם "הכוכב". בונוס המסלול המהיר ($ 100) הוא כאשר אדם מוכר תוכנית מנהלים עם ערכת אספנים מהירה. עם ההסמכה, מספר בונוסים ובונוסים מקודדים משולמים בתוכנית פיצויים בינארית דינאמית.

העבודה שלך מניבה תוצאות

אבל זוהי מערכת שיווק נטו "עבודה". כמות הכסף שאדם מרוויח היא בדרך כלל שיקוף ישיר של כמה עבודה אדם משקיע בעסק שלו. אמנם יש הרבה סרטוני הדרכה וסמינרים מקוונים לאימון שבועי, אבל תצטרך לקחת את האימון ולהוציא אותו לפועל כדי להשיג תוצאות. לאחרונה Numis החלה תוכנית חודשית באוניברסיטת Numis לאדם שרוצה להאיץ את העסק הביתי ולהפוך למוביל בתעשיית ה- MLM הנומיסמטית.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *