סגנון אופנה בוהמזי בוננזה

קראו לזה השפעה של התנועה במודעות העולמית או שיקום נודד, עולם העיצוב רואה בוננזה בוהמית. התפתחות הבוהו שיק – המאופיינת בנישואין של אנשים נוודים מבריקים שהניעה רכיבים עם יצירות מתקדמות פשוטות – משתוללת במורדות האופנה והכביש המהיר בהתלהבות עזה ושדרוגים נדיבים.

שמירה על הסגנון הטבעי בעולם משופעת עם מרקמים וצורות הופכים רכים וטבעיים יותר. הדפוס הבוהמייני של העידן החדש עוסק בקווי מתאר דקים יותר, הדפסים מובנים היטב ותוספות עכשוויות שמשלבות היטב עם דפוסים עדכניים או אומרות משלהן. .

בניגוד לנטיות העבר כלפי קישוטים חמקמקים, הדגש הוא כעת על עיצוב קל. למרות העובדה שניסויים הם הגורם החשוב, הבוהו שיק של היום עוסק בשכל הישר; נוחות מקבלת יותר משמעות מאשר פזרנות. לא משנה איזה סגנון תלבש, הוא צריך להיראות כאילו הוא הורכב ברשלנות עם אלגנטיות חמקמקה.

שיק בוהמי יווני – מערבבים לוהטות למראה בוהו עם כתף לבנה סלסילה קצרה מהרגיל, בעלת אריגה מבריקה בידי אומנים. אבטח אותו במרכז החזה בעזרת חגורת עור רחבה. היכנס לעקבי לוחם מבריקים, תכשיטי כסף שמנמנים, ושלף את האלה הפנימית האתרית שלך עם תסרוקת יוונית משולבת.

Tribal Native Boho – הדפסי שבטים ובדי נול העשויים מחולצות וחצאיות טלאים הופכים פרשנות של נוחות נוחה לשמלות משמרות. הוסף עניין עם מרקמים ישנים ילידים ובדים וחומרים בשימוש חוזר היוצרים שטיח של צבעים.

מצרי שיק – המראה העדין והמאורגן הזה בהשראת עליות חול ונושאי פירמידה מפוארים. שמלות הודו-מערביות פשוטות וזורמות, קפטנים, טוניקות ארוכות רופפות עם צווארונים מוגזמים. לוח הצבעים הוא צבעי בסיס, קרם פריך, נחושת, חאקי בוציים וחום ברונזה. בחר עגילים מזהב שבטי עם אבני טורקיז או נופך מבריקים.

Aztec Warrior Chic – מיזוג את ההשפעות של הדפסי בעלי חיים וקעקועי חינה של שבטים הודים עם מרקמים נפוצים כמו חאדי, בד ניילון, משי וינטג 'וכותנה לשילוב עם קצה. התאימו חצאית עטיפה בצבע חום ירוק וחולצה מצוידת, מכנסי הרמון מודפסים עם טוניקות רופפות ואביזרים עם חרוזים ותכשיטי אומן כסופים.

בוליווד דסי שיק – טוניקות הודיות ושמלות אנרקאלי בהדפסים בוטניים, באורך הברך, צמודות במותן עם צעיף או חגורה. טוניקות רקומות אתניות קצרות באורך ירך עם חצאיות ג'ינס ודופטה צבעונית. מכנסי סארי רופפים שחוקים מותניים גבוהים או קיפול כפול להראות את כפתור הבטן, בהתאמה לטנקי יוגה. ערם את חרוזי המלה סביב פרק ​​כף היד שלך ואתה סופר דזי שיק.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *