מתנות טבילה סמליות

כמה רעיונות פופולריים או מעניינים יותר:

מלאכים

סנדקים לרוב קונים מלאכים לתת לילדים הטבולים, ובכך נותנים משמעות סמלית לחשיבות קבלת הטבילה כמלאך שומר. שפעם ומגווןם בימים אלה יספקו אפילו את הלקוח המפלה ביותר – החל ממלאכי שעווה או חרס ועד כאלה העשויים מקריסטל או אפילו מכסף. יש גם מגוון רחב של מחירים, כך שבחירת מלאך אתה צריך להסתמך על הטעם שלך ועל גודל הארנק שלך.

דמויות מלאך הן גם בחירה פופולרית עבור הוריו של הילד הטבול, המעניקים להם כמתנות תודה לסנדקיהם או לסביהם של ילדם. ועם המסורת של להודות לאורחים כאשר מתנות סמליות הולכות ומתבססות, ההורים לרוב אינם יכולים להסתדר בלי יצורים מכונפים קטנים בעת הכנתם.

צלבים

אין זה סוד כי הסנדקים מאחלים לילדיהם את כל הטוב שבעולם, ובעיקר – בריאות והגנה מפני מזל רע, כך שהם יחיו חיים ארוכים ומאושרים. זה לא משהו שאנחנו יכולים לקנות בכסף, או לסדר על ידי משיכת חוטים. כל שנותר הוא התקווה שהמלאך השומר שנשלח על ידי אלוהים יעביר לו את תפילותיך וידאג לתינוק הטביל בצורה אחראית. יש לחדש את הצלב הנבחר במהלך טקס הטבילה ולאחר מכן לשמור אותו בחדר הילד או במקום אחר. אתה יכול אפילו להחיות את המסורת הישנה של תליית הצלב מעל מיטתו של הקטן. אגב, למרות שצלב הוא תוספת חשובה למתנות שהסנדקים מעניקים לילדם, גם ההורים או הסבים יכולים לבחור לתת לתינוק צלב, ובכך לאחל לו את ברכת האל.

קלפי תפילה

כרטיס תפילה הוא מתנה סימבולית לאירועים מיוחדים, כגון סקרמנטים של טבילה, לוויה ראשונה או אישור, או פשוט למפגשים משפחתיים. במהלך הטבילה, להורים מקדשים את הכרטיסים האלה בכנסייה ואז נותנים להם לאורחים להודות להם על שהגיעו לחגיגת ילדם, מכיוון שזו מתנה לא יקרה אך משמעותית. שכן אם אתה רוצה להראות לאהוביך את תשומת הלב, אינך חייב בהכרח לקנות משהו יקר. המתנה יכולה להיות קטנה, כל עוד היא ניתנת מהלב, מתוך רצון כנה שהנמען, ילדיו וביתו יתברכו על ידי אלוהים ויגנו מפני צרות ומצער.

קלפים אלה עשויים בדרך כלל מנייר, ומתארים קדושים או סצנות דתיות; ניתן לרשום אותם עם הפסוק האהוב עליך, תפילה או משאלה הקשורה לשיפור רוחני.

תמצאו עוד מתנות טבילה סמליות http://www.christeningideas.co.uk

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *