מזהה תכשיטי וינטג 'וייס מזויפים

איסוף תכשיטי וינטאג 'הוא כיף, ותחביב נהדר עבור אנשים רבים שהם אספנים, קונים וסוחרים. בשנה האחרונה הופיעו תכשיטי וייס מזויפים ב- eBay ובאתרי מכירות פומביות מכובדים אחרים כגון Yahoo. אנשים רבים מטעים ומוציאים יותר כסף מהצורך. יש דברים שצריך להיזהר מהם בעת רכישת תכשיטי וינטג '.

וייס סגרה את שעריה בשנת 1971 ואינה מייצרת עוד תכשיטים. תכשיטי וייס מזויפים מיוצרים על ידי מפעל ברוד איילנד ואף מתחילים לייצר עגילים תואמים. לא רק בארה"ב אלא עכשיו החל באנגליה. התכשיט המזויף ידוע בתור עכשווי והוא בדרך כלל יפה, בהיר וצבעוני. לרובם יש גב מרקם של תכשיטים לא יקרים.

כדי להחמיר את המצב עכשיו הם מתחילים לייצר תכשיטים מזויפים של ליסנר ואייזנבורג. כדי לוודא שאתה מקבל תכשיט אותנטי שאל את המוכר אם היצירה היא וינטג 'או עכשווית. תן להם לשלוח לך תמונות של הצד האחורי כדי לראות אם הוא בעל מרקם או לא. הדרך הטובה ביותר לוודא את האותנטיות שלה היא שתקנה אצל סוחר בעל שם שיעניק לך תעודת מקוריות. אספתי תכשיטי וינטאג 'לאורך השנים ורוצה להזהיר אחרים לוודא שהפריטים שלהם וינטאגיים ואותנטיים. כאספנים, אנו מעריכים תכשיט וינטאג 'כחתיכת עבר! המשיכו לחפש ותיהנו מהאוצרות שלכם!

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *