כללי התנהגות נכונים להחזרת מתנות חג המולד

טירוף חג המולד הסתיים, ואדונית אדיבת הכמורה ושלך באמת יושבים לאחור וסוקרים את גזל חג המולד שלנו. רק לפני כמה ימים, הבית נשרף באורות חג המולד, והקורות הדהדו מהנאת חג המולד. עכשיו, לשמחתי הרבה, השקט מתהלך על קצות האצבעות בביתנו.

למה זה משהו נפלא כמו חג המולד לוקח כל כך הרבה זמן להכין ועובר כל כך מהר? כפי שהוא כיום, יש רק 360 ימים נוספים לחג המולד הבא. אני לא חושב שיש לי מספיק זמן להתכונן לעשות זאת שוב.

עם זאת, הספירה לאחור מתחילה. עם הסיכוי המוזר שאפשר לעשות משהו, אני מציע שנחגוג את חג המולד בכל שנה אפילו בגלל שנים רבות ומשונות בחיי.

בסקר גזל חג המולד שלי, כמה מחשבות, כמו שזיפים, רוקדות בראשי. המחשבה העיקרית היא פשוט, מה אני אעשה עם כל המתנות האלה? יש לי מספיק מתנות שישאירו לי את שארית חיי אם אחיה עד גיל 100. כמובן שאם אחיה עד גיל 110, אולי אצטרך מתנה נוספת.

המתנות שלי נעות בכמה קטגוריות.

בקטגוריה הראשונה יש אפטרשייב, קלן ודאודורנט. ברור שמי שמכיר אותי הכי טוב חושב שאני מסריח. הדבר הראשון שעולה להם בראש כשהם חושבים עלי הוא הפסוק התנ"כי, "עד עכשיו הוא מסריח" (יוחנן 11:39). לפחות הם מקראיים.

אני רק רוצה שכולם ידעו שבאים במוצאי שבת, רגילים כמו שעון, ואני מתרחץ בין אם אני צריך את זה או לא. הייתי נותן לך שאני צריך את זה יותר ממה שאני לא צריך. הזמן הטוב ביותר לרחרח אותי הוא יום ראשון בבוקר, טרי ממקלחת ליל שבת ולאחר שהשתפשפתי בקלון חג המולד שלי. חוץ מזה, אני לא נותן אחריות.

אני מתפתה, לתפקוד משפחתי כלשהו, ​​להרתיע את עצמי מכל מותג של אפטרשייב וקלן שקיבלתי כמתנות חג המולד. אולי מישהו יקבל את הרמז שיש לי מספיק.

הקטגוריה השנייה של מתנות חג המולד היא בגדים. זה משתרע על שטח גדול … אני איש גדול. שני גדלים קשורים לבגדי חג המולד שאני מקבל מדי שנה. או שהם קטנים מדי או גדולים מדי. אף אחד מהקרובים שלי לא מכיר אותי כל כך טוב.

הבגד היחיד שמתאים לי הוא עניבות – ויש לי מספיק עניבות כדי לערוך מסיבת עניבה נחמדה. יש לי בראש מועמד, למעשה כמה מועמדים.

כשמדובר במתנות חג המולד, יש רק שני סוגים שאני באמת מקבל כל שנה. מתנות שאני אוהב, ומתנות מאנשים שאני אוהב. ככלל, אני לא מקבל מתנות מאנשים שאני לא אוהב.

נכון למועד זה, לא הייתה לי הזדמנות לסרב למתנה כזו מאדם כזה. אבל עדיין יש לי את העיקרון שלי, אם לא האינטרס שלהם.

כל זה מביא אותי לדילמה הנוכחית שלי. מה אני יכול לעשות עם כל מתנות חג המולד האלה, במיוחד אלה שאני לא יכול ללבוש או להשתמש בהן? מה הדבר הטוב ביותר לעשות, לתת מחדש או להחזיר את מתנות חג המולד האלה?

אני אוהב את הרעיון להחזיר מתנות שאני לא יכול להשתמש או ללבוש בתמורה למשהו שאני יכול להשתמש או ללבוש. זה פשוט לחזור לקניון ולנהל משא ומתן על ההחלפה.

כמובן, לפני שאני יכול לנהל משא ומתן על ההחלפה, אני צריך לנהל מלחמה עם מיליוני אנשים שרוצים לעשות את אותו הדבר. למרות שזה נחמד לדעת שאתה באותו דף כמו אנשים אחרים, הלוואי והייתי קורא ספר אחר.

אם אתה חושב שהקניון הוא מקום מסוכן לפני חג המולד, נסה ללכת לשם יום אחרי חג המולד.

זה אף פעם לא נכשל, עד שחיכיתי בתור לתורי לבצע את ההחלפה; כבר אין להם את הגודל שלי ונותנים לי בדיקת גשם. אני ממש שונא את זה כשיורד גשם במצעד שלי.

ואז יש את הרעיון של מתנה מחדש. אני מתחיל לאהוב את הרעיון הזה יותר ויותר. מסיבה זו, כשאני פורק את המתנות שלי, אני נזהר מאוד לא לקרוע את נייר העטיפה. בדרך זו, יש לי לא רק את מתנת חג המולד בשנה הבאה, אלא יש לי את נייר האריזה שילווה אותו.

חג המולד הראשון שחשבתי על זה הוא יום סימן מים גבוה בחיי. הייתי גאה בעצמי שהצלחתי להרוג כמה ציפורים במכה אחת. מבלי לדעת, הציפור הגדולה ביותר שהרגתי היא עצמי.

זה לא הופיע עד לחג המולד שאחרי, כשלא הקדשתי מחשבה נכונה זו, נתתי לאנשים את המתנה שנתנו לי בחג המולד הקודם. תאמין לי; היה לי הרבה "שיטוט" לעשות.

אף אחד לא מספר לך את זה על חג המולד בספרי הנימוסים האלה, אבל אם אתה מתנה מחדש מתנה לחג המולד, וודא שאתה זוכר מי נתן לך אותו מלכתחילה.

קשה לנסות למצוא את המתנה המושלמת מכיוון שרק אדם אחד השתלט על העדינות שבה. התנ"ך אומר, "כל מתנה טובה וכל מתנה מושלמת היא מלמעלה, ויורדת מאבי האורות, שאין איתו שונות או צל של סיבוב." ג'יימס 1:17).

המתנה שאלוהים נותן היא כזו שלא תהיה לך סיבה לחזור אליה.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *