כיצד ניתן לדעת אם היהלומים שלך סדוקים

לאבני החן היקרות שאנו קונים יש חשיבות רבה בחיינו. אם עשית קצת מחקר לפני רכישת היהלום שלך, סביר להניח שקראת על הפריטים שאנשים עושים כדי להגן על תכשיטי היהלומים שלהם מפני שבבים, שבירות, סדקים וכו 'לפעמים, אולם למרות כל ההגנה, היהלומים שלך אכן מקבלים סדוק, או נראה כאילו הוא נסדק.

במקרה זה, סביר להניח שאתה מחפש דרכים לברר אם התכשיט שלך באמת סדוק ומה תוכל לעשות כדי לתקן אותו. כמו רוב האנשים, כמעט בוודאי התחרפנתם רק מעט כשפגעתם בטעות ביד היהלומים שלך על הקיר. לזמן קצר היית מחפש סימנים או סדקים בדיוק כמו רובנו.

הרשה לי להבטיח לך בכך שאגיד תחילה כי קשה יחסית לאבן חן להישבר ברצינות עלבון כזה. מה שאתה עשוי לראות ככתם עשוי שלא להיות דומה לסדק. כאן ננסה לענות על כמה מהשאלות הנפוצות שיש לאנשים בנוגע ליהלומים שבורים. אני גם אדגים כיצד למעשה נראית אבן חן פגומה על מנת לשקוע את כל הדאגות הבלתי הגיוניות שלך.

הידרדרות יומית: הפסקות אינן סבירות, בעוד פגמים שכיחים

לאחר רכישת החלק הראשון של טבעות האבן היקרות והנחתו אותו למשך מספר שבועות, יש הרבה אנשים שמתקבלים פרנואידים ומתחילים לדאוג אם היו שברים את היהלום שלהם. האם גם אתם חוויתם משהו דומה? ממה שלמדתי ממערכות היחסים שלי עם הצופים ועם לקוחות אחרים, רוב האנשים מתחילים לממש פרטים שמעולם לא מצאו כיוון שעכשיו יש להם את הזמן לבחון את התכשיטים שלהם. העובדה שכמעט כולנו לא בוחנים את התכשיטים שלהם לעומק כשמחליטים לרכוש אותם, מטרידה אותי.

זו הסיבה שלעתים קרובות אנו מוצאים תקלות שהיו במקור בזמן הרכישה. מטבע הדברים, סביר להניח שתבחין בפרטים כאשר אתה מסתכל על משהו בפנאי. השאלות עולות רק לאחר שראו את תכשיטיהם למשך זמן ממושך. בנוסף הם מתחילים לשים לב לדברים כמו השתקפויות חגורת או תכלילים של נוצה שהיו שם כל הזמן. לא חושב שזה קצת מאוחר מדי להבין את הנושאים האלה עכשיו?

אחרי שאמרתי את זה, לעתים קרובות יותר, זה רק נושא ניקיון. אנשים מרבים להאשים שיהלומים ייפגעו כאשר הם רואים קו לבנבן למראה עובר דרך האבן. במקום סדק של ממש. הסיבה לכך היא הבעיה הבלתי נמנעת של החזקת יהלום מלוכלך. האמת היא שבמשך כל תקופת היום שלך, טבעת יהלום מאבני חן שנלבשת על כף ידך תיצור קשר בהכרח עם מספר דברים, כולל סבון, מים, קצות האצבעות, לכלוך ובוץ ממש. בתחילה, ציפוי הלכלוך הזה עשוי לכוון כתמים שטחיים וכתוצאה מכך המופיעים כמו כיסוי של עננים או כתמים שמנוניים. עם הזמן, חלק מהלכלוך הזה יכול להיות כל כך סמיך שהוא בעצם מתחיל להיראות כמו קווים לבנים מוצקים. אם אתה רואה לכלוך או לכלוך מסוג זה על אבן כלשהי, אתה בטוח שטעה בכך בגלל סדקים או כתמים בפועל.

"תיקון הסדקים" – ניקוי היהלום

כמו כן, ככל שמשטח היהלום יהלכלוך יותר, האבן הטבעית תתחיל להיראות לא מעניינת וחסרת חיים. לאחר מכן, כמה מהתוספות שהוסרו על ידי זוהר האבן והנצנוץ היו נצפות כעת בקלות. זה עשוי לגרום לך לחשוב כי התפתחו ליקויים חדשים, כאשר למעשה הם היו שם כל הזמן. על ידי ניקוי היהלומים והסרת חלק ניכר מהלכלוך, תוכל להחזיר בקלות את האבן הטבעית למצבה המקורי. לעתים קרובות יותר, מברשת שיניים רכה בתוספת פתרון חומרי ניקוי מספיקה להשלמת העבודה. אם לטבעת האירוסין יש צדדים שבמקרה קשה לגשת אליהם באמצעות מברשת, כדאי לשקול להשתמש במכשיר לניקוי אולטרסאונד או להחזיר אותו לתכשיטן לניקוי אדים מקצועי.

אתה מקבל מה ששילמת עבורו: איך זה באמת יכול להישבר

למען האמת, קצת קשה לשבור אבני חן. כדי באמת לגרום לסדק באבן הטבעית, עליך להשתמש בכוח הנכון במיקום הנכון לאורך קו המחשוף שלה כדי לראות תוצאות. יכולת הפיצוח מייצגת קשר ישיר בין איכות האבן היקרה ל"שבירות "שלה. יהלום בעל איכות נמוכה ומעמד חיתוך לא בריא (כתרים רדודים מדי או עם רוחב חגורת דק במיוחד) יכול להיות רגיש יותר להריסה כאשר הוא מופעל באמצעות כוחות חיצוניים.

מבחינת המסגרת הגבישית, לתכשיטי יהלומים מעורבים מדי יש שלמות חומרית חלשה יותר בגלל קיומם של בעיות וחומרים זרים. לכן אתה תמיד רוצה לבדוק את היהלומים היטב לפני כל רכישה. באופן כללי, המילה "אתה מקבל על מה ששילמת עבורו" חלה מאוד על תעשיית האבן היקרה. על ידי תשלום יותר עבור איכות, אתה בעקיפין קונה שנים רבות של חוסן ושביעות רצון לעצמך. זו הסיבה שמומחי יהלומים רבים ממליצים לרכוש מקמעונאי יהלומים מפורסמים וסוחרים מקצועיים.

כאן נכנסת רכישה ממקור מכובד. ידוע כי מותגים טובים מוכרים יהלומים ללא רבב במשך שנים ללא פשרות על האיכות. בחר לקנות את האבנים היקרות שלך בזהירות. אבני החן היפות האלה יכולות להימשך לנצח. בחר לגרום להם להימשך!

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *