ימאהה YPT -220 – הנה הסיבה שמקלדת המוזיקה הזו כל כך פופולרית בקרב מתחילים

אנשים רבים מרגישים שה- Yamaha YPT-220 היא מקלדת מוזיקה מצוינת למתחילים. להלן סקירה על YPT 220 שתציע הן את היתרונות והחסרונות והן תובנה מדוע היא כה מועדפת.

דבר אחד שאתה רוצה לחפש ברכישת מקלדת מוזיקה למתחילים הוא להשיג אחד שהתלמיד לא יגדל במהירות. הדבר השני שאתה רוצה לעשות הוא להשיג אחד שיש לו הרבה מה להציע, מבלי להיות יקר מדי. חשוב שהכלי יהיה במחיר סביר במידה והתלמיד החדש יחליט מוקדם מדי שהם לא אוהבים לנגן על המקלדת.

ה- YPT-220 של ימאהה מנצח בשני הסעיפים. אם מציע תכונות רבות נוספות שלא נמצאות לעתים קרובות בטווח המחירים הנמוך יותר. בנוסף, יש לו איכות צליל מציאותית להפתיע. הוא גם קל משקל ונייד כך שניתן לקחת ולשחק אותו כמעט בכל מקום.

כאן תוכלו למצוא יתרונות וחסרונות שיעזרו בהחלטת קנייה.

יתרונות

  1. זהו כלי למידה מעוצב. עם חבילת כלי החינוך המובנית של ימאהה ו -102 שירים מתוכנתים מראש, תרגול פסנתר ולמידה על כלי זה מהנה. המפתחות אפילו נדלקים כאשר לומדים לנגן.
  2. הוא כולל 61 מפתחות, די והותר למתחילים לנגן מאות שירים ו -375 קולות כלי איכותיים ו -100 סגנונות ליווי.
  3. כדי לדמות את הצליל האמיתי של פסנתר כנף יש כפתור שיוצר צליל זה באופן מיידי בזמן שהם מנגנים.
  4. ניתן לצרף אותו באריזה הכוללת מעמד, אוזניות כוס סגורות ואספקת חשמל AC.
  5. יש אפילו תכונת אפקטים מיוחדים המדמה קולות כמו של כלב נובח, דלת חורקת, מים זורמים ועוד רבים אחרים.

חסרונות

  1. חלק מהמשתמשים סבורים שספר המוסיקה שמגיע עם המקלדת הזו יכול להיות מקיף יותר.
  2. בתחילה היו חששות כי הדוכן אינו יציב במיוחד (זה מגיע כחלק מחבילת החבילה). אבל ימאהה אומרת שהם תיקנו את זה וזה כבר לא נראה כבעיה.
  3. תלמיד מוזיקה לומד יכול להיות רם בזמן שהם מתרגלים וטועים. זה למעשה לא רק במכשיר הזה אלא בכל המקלדות. אז מומלץ תמיד לקנות עם האוזניות.

משתמשים רבים במכשירי Yamaha YPT-220 טוענים שאם אתם מחפשים מקלדת מהנה, מבדרת, עמידה, מדהימה, אוהבת משפחה, כמו פסנתר, זו הבחירה הנכונה.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *