ההשפעות של סגנון אופנה לנקבות

לאופנה יש השפעה רבה על כל הנקבות לאורך השנים מכיוון שנשים עוסקות יותר בסגנונות אופנה מאשר בגברים. עבור נשים, אופנה היא אמירה וקובעת את האישיות שלך על ידי תיאור הסגנונות השונים שלך. אופנה צריכה להיות ייחודית לכל אדם, אולם בגלל ההשפעות התקשורתיות סגנון האופנה יצר מכנה משותף שרוב האנשים מחקים אותו כדי להפוך להיות "דוגמניות העל". לסגנון האופנה יש השפעות חיוביות ושליליות על נקבות. תחילה נקבע את ההשפעות השליליות של סגנון אופנה ונאכוף אותו מחדש עם השפעות חיוביות.

השפעות שליליות של סגנון אופנה

זהות. זהותך מושפעת מסגנון אופנה מכיוון שאתה נוטה לעקוב אחר הסטריאוטיפי בעולם האופנה. תעשיית האופנה יצרה דוגמניות על סטריאוטיפיות המתויגות יפה עם מבנה הגוף הדק שלהן. רוב הנקבות עבדו כל כך קשה רק כדי להשיג את הדמות הזו של דוגמנית העל, בגלל התפיסה השגויה שלהן לגבי היותן יפות. בעיניהם מעט בשר הוא שומן ולהיות שמן זה לא יפה.

גירעון פיננסי. סטריאוטיפי הוא מה שקורה בסגנון אופנה. לעתים קרובות אתה קונה בגדים ממותגים שהם יקרים מאוד ואתה נוטה להוציא יותר מעבר למה שאתה מרוויח רק כדי להיות מעודכן בסגנון אופנה ואתה בסופו של דבר שבור או אפילו בחובות.

לחץ חברתי בקרב נשים בגיל העשרה. לסגנון אופנה יש השפעה על נערות צעירות רבות, אם אתה לא לובש את הבגדים העדכניים ביותר של מותגים מפורסמים כמו אברקרומבי ופיץ ', שאנל או דולצ'ה וגבאנה, זה פשוט אומר שאתה לא "IN" ואתה לא יכול להיות חלק מהפופולרי קבוצת בנות בבית הספר שלך. זה מוסיף לחץ על נערות צעירות להפוך לחלק מקבוצה שתתבטא לעתים קרובות יותר בהערכה עצמית נמוכה ואפילו בדיכאון.

השפעות חיוביות של סגנון אופנה (אכיפה מחדש של אפקטים שליליים)

זהות. בניגוד להשפעות השליליות, סגנון בהחלט יעזור לכם להפוך ליצירתיים וייחודיים עם סגנון שונה שיתאים לאישיות ולאורח החיים שלכם. זה עניין של להבין איך אופנה יכולה להשפיע עליך בצורה חיובית. זה גם עניין של בחירה אישית אם תעקוב אחר מה שתגמה בתקשורת יפה או לא. אופנה עוסקת בסגנון האישי שלך, לא בדומה לדוגמניות העל. אתה יכול להיות יפה עם עקומות כל עוד אתה מרגיש טוב בפנים. יופי בא מבפנים.

שדרה לחיסכון. עם מגוון עצום של סגנונות שונים, ארון הבגדים שלך לא ייצא מהאופנה. אתה יכול לערבב ולהתאים, ולהוסיף מעט אביזרים, הישן שלך יהפוך למשהו חדש ואופנתי. אתה לא צריך להוציא כסף נוסף כדי לקנות בגדים ממותגים סופר יקרים רק כדי להיות "ב" עם אופנה. יצירתיות היא כל מה שאתה צריך עם קצת עצות עזרה מהמומחים, ותיצור הצהרה אופנתית בדרך הקטנה שלך.

להיות בטוח. להפוך לפופולרי הוא לא בעיה כל עוד אתה בטוח במראה שלך. אופנה היא לא רק בגדי מעצבים יקרים. ישנם יותר מותגים המציעים עיצובים באיכות טובה ומדהימים, מאשר בגדי מעצבים יקרים. אם אתה בטוח בסגנון שלך, תקבל את תשומת הלב המגיעה לך ולחץ חברתי כבר לא יהווה נושא.

לדברי מעצבי צמרת, סגנון אופנה הוא לא מה שאתה רואה בטלוויזיה או במגזינים, אבל עד כמה אתה יצירתי על ידי הפיכת חולצה פשוטה לחולצה מדהימה שתקבע מגמה בעולם האופנה. שים את הדאגות בצד ואל תפחד להיות נפלא בעצמך.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *