האם ניתן לעקוב אחר כרטיסי מתנה?

כרטיסי מתנה ניתנים לאנשים במתנה או משמשים כחומר פרסומי על ידי חברה לקידום המותג שלה על ידי הצעת הנחות לאנשים המשתמשים בכרטיס. הוא עמוס בכסף, שהוא הערך הנקוב של מה שהוא אומר. ניתן לתאר אותו ככרטיס ששולם מראש ורובם מונפקים על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הגדולות.

מכשירים אלה כאשר הם מונפקים על ידי חברת כרטיסי אשראי בדרך כלל יכילו את הלוגו של החברה על גבי זה וזה משמש סימן אותנטיות של הכרטיס. הוא גם מציע שניתן להשתמש בכרטיס בכל מקום בו מתקבל המותג המסוים המתואר בלוגו. לדוגמה, אם הוא מונפק באמצעות ויזה ויש לו לוגו ויזה, הוא יכול לשמש בכל מקום בו מתקבלת ויזה.

אנשים המקבלים כרטיסים במקום מתנה, ולא אכפת להם מהמותג שהציע את המכשיר יכולים להחליט להוציא אותו במקום אחר. למשל קבלת כרטיס סירס, אבל אתה עושה את הקניות שלך ב- JC פני, ולכן תשתמש בו שם. יש אנשים שחשים אשמה בכך שהמציג של ההווה עלול להיעלב אם ישתמשו בכרטיס במקום אחר ורוב הפעמים יתעלמו מהכרטיס עד שתוקפו יפוג מבזבז כל סכום כסף שהוטען עליו.

האם ניתן לעקוב אחר כרטיסי מתנה? תשובה קצרה, כן, ניתן לעקוב אחר כל מכשיר כסף ששולם מראש מכיוון שיש לו מספרים ותכונות זיהוי המאפשרות לך להשתמש בו לעסקה. עם זאת, אין זה אומר שהרוכש יכול לקבוע מי משתמש בו. אם המתנה נרכשה במזומן, לחברה המנפיקה יהיה המידע שמספר הכרטיס, למשל 54 שימש לביצוע רכישות בחנות הספציפית הזו, אך היא לא תדע מי השתמש בה.

יתר על כן, אם הכרטיס נרכש באמצעות כרטיס אשראי, לחברת הכרטיסים יהיה המידע שכרטיס המתנה שנרכש באמצעות כרטיס האשראי של מר ג'ו שימש לרכישת דברים בחנות כלשהי.

בקיצור, כרטיסי מתנה ניתנים לאיתור על ידי החברה המנפיקה לגבי השימוש בו; אולם, כדי לקבוע מי השתמש בו בדיוק יהיה צורך במחקרים רבים ומחקרים שאינם שווים את הטרחה לאדם.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *