דברים שכדאי לעשות באתונה

יש שפע של מקומות ללכת ופעילויות בעיר אתונה, יוון. לא תתקשו למלא את זמנכם באתונה בזיכרונות נפלאים ותצלומים יפים. להלן כמה מקומות להתחיל בהם:

וודא שאתה רואה את האקרופוליס ואת הפרתנון. זה ידוע כאחד מפלאי העולם הרבים. לא רק שזה מקום נהדר לבלות בו את זמנכם, אלא גם את כספכם. יש כרטיס שאתה יכול לרכוש שמאפשר לך לראות גם אתרים ארכיאולוגיים מרכזיים אחרים.

טיול לחו"ל הוא דבר יקר לעשות, גם אם אתה מתקצב בחוכמה, אבל זה לא אומר שאתה צריך להגביל את הסיור שאתה עושה עד למינימום.

בעולם אידיאלי תתפנה זמן לבקר בתיאטרון הורדוס אטיקוס, תיאטרון דיוניסיוס והאגוראר העתיקה במהלך חופשתך באתונה מכיוון שלכל אחד מהמקומות הללו יתרונות משלו שתרצה לחשוף.

הקפד להקדיש מספיק זמן לחקור את האזורים האלה, כך שלא תרגיש ממהר מדי.

המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי באתונה נמצא במרחק הליכה קצר בלבד מסינטגמה. סביר להניח שייקח לך חצי שעה עד שעה להשלים את ההליכה בנוחות. זה אולי נראה כמו הליכה ארוכה, אבל כשתגיעו לשם תגלו שהיה שווה יותר מאמץ להגיע לשם.

אין מוזיאון טוב יותר על פני כדור הארץ לראות אוסף של פיסול יווני עתיק. תכשיטים, כלי חרס ופריטים שנמצאו בספינת טרופות מחוץ לאי אנטיקיתרה מוצגים גם במוזיאון הארכיאולוגי הלאומי.

גם אם אינכם חובבי היסטוריה או טיפה מתעניינים בהיסטוריה, יהיה לכם קשה לא למצוא כמעט כל דבר במוזיאון הארכיאולוגי הלאומי מרתק.

לאלו מכם שכבר לא יכולים להספיק מההיסטוריה, סביר להניח שתרצו לחנות כאן ולעולם לא לעזוב. יש מגוון עצום כל כך של תערוכות במוזיאון הארכיאולוגי הלאומי שאי אפשר שלא להיסחף ולרצות לבלות שם כל היום.

לא משנה מה אתה מרגיש לגבי קניות, טיול לאתונה אינו שלם ללא טיול בשוק אנגורה-אתונה. ללא קשר לטעמכם והעדפותיכם של דגים, בשר וירקות תגלו שהמקום הסביר ביותר בסביבה הוא השוק המרכזי ברחוב את'ינאס.

עצור בשוק בכל פעם שזה מתאים ליום שלך. מוקדם בבוקר פורקים משאיות ותוכלו להצטרף לרוב הקונים האתונאים לקראת הצהריים.

במהלך הזמן הזה תרגיש שאתה יליד אתונה. הקפד לשאול את המקומיים על המאכלים האהובים עליהם בשוק זה. הם קונים כאן כל הזמן ויכולים להפנות אותך לכיוון של כמה מאכלים ומגלים שלא תהיה לך הזדמנות לנסות בשום זמן אחר.

גם אם זה משהו שלא לגמרי נוח לך איתו, נסה לתת מאכלים חדשים שאתה מוצא בשוק הזה אם אתה רוצה לחוות חוויה יוונית אמיתית במהלך שהותך באתונה.

אם אתה מסוגל, ייתכן שתרצה ברצינות לשקול להקדיש זמן לטיפוס להר ליקבטוס. אם תבחר להתאמץ יחכה לך נוף עוצר נשימה ובית קפה יוצא מן הכלל. אם אינכם מסוגלים לבצע את הטרק אך רוצים לראות את פסגת ההר תוכלו לנסוע ברכבת קרוב לראש ההר. מבקרים רבים אומרים שההליכה במורד ההר היא כיף גדול, גם אם הטיפוס במעלה ההר היה קשה.

סביר להניח שתטייל בשכונה או שתיים בדרכך בהר. לכל אחת מהשכונות הזעירות הללו יש תושבי עיר משלהם עם היבטים של התרבות היוונית שלהם הייחודיים לשכונה שלהם.

אם הוקסמתם מהדרכים היווניות עד לנקודה זו בטיולכם אולי כדאי לכם לשקול לנסות להקדיש זמן נוסף לטיולכם במורד הר ליקאבטוס הנפלא.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *